kandydatów

Etat Pracownik Ogólnobudowlany

Firma: Termika Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Firma TERMIKA Sp. z o.o. jest jednym z wiodących dystrybutorów specjalistycznej Chemii Budowlanej w Polsce.

Od lat doradzamy i wspólnie z naszymi klientami realizujemy projekty na rynku budowlanym. Z powodzeniem zaopatrujemy hurtownie i sklepy budowlane na terenie Polski Północnej.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Ogólnobudowlany

Miejsce pracy:  Gdańsk

Zakres Obowiązków:

  • Pracownik ogólnobudowlany będzie realizował prace związane z remontem akademika,
    w zakresie:

          - prace murarskie;

          - prace wykończeniowe; m.in. szpachlowanie, malowanie, ścianki k-g;

          - wykucia, otworowanie stropów, ścian

Wymagania:
  • Doświadczenie pracy na budowie,
  • Odpowiednie wykonanie zleconego zakresu prac,
  • Sumienność i odpowiedzialność za wykonane prace,
  • Pracowitość, dokładność,
  • Umiejętność współpracy w grupie.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość wyboru formy współpracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • szkolenia branżowe,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • niezbędne narzędzia pracy.