kandydatów

Etat Kierowca

Firma: Termika Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami. Oferujemy także kompleksowe usługi z zakresu instalacji klimatyzacji i wentylacji, systemów płyt trudnościeralnych TIVAR, rusztowań systemowych, płyt warstwowych, sworzni mostowych, systemów kabli grzewczych. Mamy nowoczesny park maszynowy oraz własne zaplecze transportowo-magazynowe. Jesteśmy producentem m.in. Trzpieni Główkowych Termika SD, materacy termoizolacyjnych, elementów mocowań izolacji. Nieustannie rozwijamy ten obszar naszej działalności realizując różnorodne projekty we współpracy z naszymi klientami z różnych branż. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy materiałów termoizolacyjnych i specjalistycznej chemii budowlanej - jesteśmy jednym z najważniejszych partnerów handlowych w tym zakresie na terenie Polski północnej. Współpracujemy z renomowanymi klientami, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Stawiamy na kompleksowość prowadzonych przez nas projektów a także najwyższą jakość naszej pracy. W związku ze wzrastającymi wymaganiami klienta oraz dążeniem do doskonalenia w 2012 roku rozszerzyliśmy zakres posiadanego od 2001 roku certyfikatu ISO 9001 o OHSAS 18001.

Kierowca
Miejsce pracy:Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • odbiór i dostawa towarów
  • załadunek i wyładunek towarów z auta
  • rozliczenie z klientami
  • prawidłowa eksploatacja służbowego auta, nadzór nad powierzonym mieniem

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy kat. B czynne min 2 lata
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów typu BUS
  • dyspozycyjność,
  • znajomość topografii trójmiasta i woj. pomorskiego,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • odpowiedzialność, sumienność, uczciwość, zaangażowanie
W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Termika Sp. z o.o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Termika Sp. Z o. o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku.