kandydatów

Etat Młodszy referent ds. Kadr i Płac

Firma: TERMIKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami. Jesteśmy także firmą z wieloletnim doświadczeniem z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz instalacji grzewczych popartym wieloma obiektami referencyjnym zatem proponujemy swoim Klientom kompleksową realizację inwestycji.

Stały rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy referent ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Gdańsk

GŁÓWNE ZADANIA:
  • prowadzenie teczek osobowych,
  • sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy, umów cywilnoprawnych oraz umów b2b,
  • obsługa systemu kadrowego,
  • bieżąca obsługa spraw pracowniczych,
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy,
  • udział w procesach rekrutacyjnych na stanowiska robotnicze i średniego szczebla,
  • przygotowywanie, redagowanie oraz umieszczanie ogłoszeń o pracę,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kandydatami i pracownikami,

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • doświadczenie pracy biurowej - mile widziane,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • sumienność, skrupulatność, dokładność,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy indywidualnej,
  • dyskrecja.
OFERUJEMY:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazne warunki pracy w nowoczesnym, dobrze skomunikowanym biurze,
  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników.