kandydatów

Etat Serwisant klimatyzacji i wentylacji

Firma: TERMIKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Firma TERMIKA Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm instalacyjnych z branży klimatyzacyjno - wentylacyjnej.
Od 16 lat realizujemy projekty instalacyjne na terenie całej Europy.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Serwisant klimatyzacji i wentylacji
Miejsce pracy: Serwis na terenie Województwa Pomorskiego

Główne zadania:
  • techniczna obsługa instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • wykonywanie bieżących napraw,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzanych zleceń.
Wymagania:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane,
  • umiejętność serwisowania instalacji klimatyzacji oraz chłodniczych,
  • umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej,
  • znajomość zagadnień sterowania i automatyki urządzeń wentylacyjnych,
  • systematyczność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, sumienność oraz dyspozycyjność,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV,
  • uprawnienia FGAZY.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość wyboru formy współpracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • szkolenia branżowe,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • szereg benefitów,
  • niezbędne narzędzia pracy.