kandydatów

Etat Specjalista ds. Utrzymania Ruchu i Konserwacji

Firma: TERMIKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami.

Stały rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu i Konserwacji
Miejsce pracy:Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenie bieżących przeglądów maszyn i urządzeń,
  • instalacja nowych urządzeń,
  • eliminacja zakłóceń w procesie produkcji zgodnie z wymogami zarządzania produkcją,
  • wykonanie prac konserwacyjnych, porządkowych, przeglądowych i naprawczych zgodnie z wytycznymi w ramach technicznej obsługi budynków i hal produkcyjnych,
  • dokumentacja wszystkich działań prowadzonych w ramach systemu zarządzania utrzymaniem ruchu,
  • wykonanie powierzonych obowiązków z uwzględnieniem obowiązujących przepisów oraz specyfikacji producenta,
  • wykonywanie powierzonych obowiązków z uwzględnieniem przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy, ochrony zdrowia i ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe w dziale technicznym,
  • praktyczna wiedza i doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń, utrzymania ruchu, zarządzania, automatyki, hydrauliki i pneumatyki,
  • umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej,
  • umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności manualne na wysokim poziomie,
  • systematyczność, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy własnej,
  • dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz dbałość o szczegóły,
  • Prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • szkolenia branżowe,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • niezbędne narzędzia pracy.
W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Termika Sp. z o.o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Termika Sp. Z o. o. mieszczącej się przy ul. Narwicka 8 w Gdańsku.