kandydatów

Etat Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Firma: KLIMA-THERM Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Masz już wiedzę i doświadczenie w pracy w serwisie urządzeń HVAC? Chciałbyś dalej się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje także w innych dziedzinach takich jak: rekuperacja, fotowoltaika, magazynowanie energii? Świetnie trafiłeś! DOŁĄCZ DO NAS!

Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
Miejsce pracy: Gdańsk

Praca mobilna - Gdańsk, pomorskie

Zadania dla stanowiska:
  • Diagnostyka i naprawa urządzeń na obiektach u klientów na podległym obszarze
  • Cykliczne przeglądy i konserwacje urządzeń HVAC
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej z napraw i przeglądów
  • Współpraca z pomocnikiem serwisanta w razie potrzeby
Wymagania kwalifikacyjne wobec kandydatów:
  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych (pomp ciepła powietrze/woda również mile widziane)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV – jeśli nie posiadasz – masz możliwość je uzyskać u nas!
  • Uprawnienia F-gaz - jeśli nie posiadasz – masz możliwość je uzyskać u nas!
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność, nastawienie na kontakt z klientami
  • Prawo jazdy kat B (praca odbywa się w terenie, udostępniamy samochód do celów służbowych)
W umowie o pracę proponujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w zadaniowym systemie czasu pracy z wynagrodzeniem zasadniczym w przedziale 6000-7000 brutto, w zależności od posiadanego doświadczenia. Po okresie próbnym dotyczyć Cię będzie system dodatkowego premiowania (premia półroczna), powiązany z indywidualną oceną pracy
  • Wpływ na planowanie czasu pracy, wysoką samodzielność w zakresie realizowanych obowiązków;
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer
  • Stałe szkolenia techniczne w Akademii Klima-therm i możliwość Twojego rozwoju zawodowego
  • Świetną atmosferę pracy w Dziale Technicznym Klima-Therm
  • Możliwość korzystania z pakietu ubezpieczenia zdrowotnego Medicover, dodatkowych ubezpieczeń medycznych i grupowych, pakiet świadczeń socjalnych w tym karty sportowe i świadczenia okazjonalne dla Ciebie i Twojej rodziny
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".