kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. marketingu

Firma: Gemini Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • opracowywanie materiałów marketingowych i gadżetów oraz koordynowanie ich dystrybucji,
  • współpraca z grafikami przy tworzeniu materiałów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • koordynowanie i uzupełnianie treści serwisów internetowych,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • realizacja zamówień materiałów marketingowych i koordynowanie stanu magazynowego,
  • koordynowanie zgłoszeń w projektach na Jirze,
  • prowadzenie działań marketingowych dotyczących aptek.
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy z agencjami zewnętrznymi
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie Jira
Co możemy Ci zaoferować?
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w zespole przy jednoczesnej samodzielnej realizacji zadań,,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.