kandydatów

Etat Technik / Specjalista ds. Technicznych - Pompy Ciepła

Firma: KLIMA-THERM Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Znasz się na pompach ciepła powietrze/woda?

Poszukujesz pracy stacjonarnej, w biurze, bez bezpośredniego kontaktu z klientem?

Mamy dla Ciebie pracę ciekawą technicznie, rozwijającą Twoje kompetencje i wiedzę, dającą satysfakcję? Z Nami możesz dalej podnosić swoje kwalifikacje i rozszerzać wiedzę również w innych dziedzinach z zakresu: OZE - fotowoltaika, magazynowanie energii, klimatyzacja i rekuperacja.

DOŁĄCZ DO NAS!

Technik / Specjalista ds. Technicznych - Pompy Ciepła

Praca stacjonarna w biurze i na warsztacie - Gdańsk, pomorskie

Główne zadania dla Pracownika:
  • Diagnostyka i naprawa pomp ciepła w warsztacie Klima-therm Gdańsk,
  • Sprawdzanie poprawności działania urządzeń na stanowisku badawczym rejestrującym parametry urządzeń (dostęp do komory klimatycznej),
  • Ocena techniczna i badania nowych produktów przed etapem wdrożenia ich do sprzedaży,
  • Współpraca z pomocnikiem technika Pompy ciepła i urządzenia HVAC (dedykowany pracownik do wsparcia stanowiska).
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Doświadczenia w serwisowaniu pomp ciepła (w zakresie innych urządzeń HVAC także mile widziane),
  • Uprawnień SEP do 1 kV – jeśli nie posiadasz – możesz to uzupełnić u nas!
  • Uprawnienia F-gaz - jeśli nie posiadasz – oferujemy Ci tę możliwość u nas!
  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności – stawiamy na porządek i terminowość!
Nasza oferta pracy obejmuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w zadaniowym systemie czasu pracy z wynagrodzeniem zasadniczym w przedziale 5500-7000 brutto oraz systemem dodatkowego premiowania (premia półroczna powiązana z oceną pracy).
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, gdzie tylko Pracodawca odprowadza dodatkową składkę w wysokości wartości 3,5% Twojego wynagrodzenia na Twoje Indywidualne Konto Emerytalne.
  • Stałe szkolenia techniczne w Akademii Klima-therm i możliwość Twojego rozwoju zawodowego.
  • Świetną atmosferę pracy w Dziale Technicznym Klima-Therm.
  • Możliwość korzystania z pakietu ubezpieczenia zdrowotnego Medicover, dodatkowych ubezpieczeń medycznych i grupowych, pakiet świadczeń socjalnych w tym karty sportowe i świadczenia okazjonalne dla Ciebie i Twojej rodziny.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".