Etat Doradca klienta / Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

Firma: TELUS International miejsce pracy: Gdańsk

Nowy rok, nowa praca! Jesteś entuzjastą marketingu cyfrowego, który lubi wyzwania polegające na znalezieniu odpowiednich produktów reklamowych online, które będą wspierać różne firmy? Dołącz do nas: Poszukujemy specjalistów ds. marketingu cyfrowego i sprzedaży jako konsultantów jednej z największych sieci społecznościowych!

Dla naszego zespołu w Gdańsku aktualnie poszukujemy:

Doradca klienta / Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Reprezentowanie wiodącej na świecie marki w branży social medalia i digital marketing
  • Codzienne kontaktowanie się z nowymi i obecnymi klientami (agencjami lub reklamodawcami) przez telefon, czat i e-mail, identyfikowanie możliwości sprzedaży i dostarczanie tym firmom najlepszych rozwiązań reklamowych dla ich celu biznesowego
  • Poprawa jakości obsługi klienta poprzez zapewnienie optymalnego i odpowiedniego dostosowania produktu
  • Udzielanie pomocy przed- i posprzedażowej
  • Stawianie pozytywnego doświadczenia oraz satysfakcji klienta na pierwszym miejscu
  • Korzystanie z różnych narzędzi do komunikacji z klientem i zapewnienie mu drogi do sukcesu
Twój profil:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Podejście zorientowane na zadowolenie klienta z umiejętnościami doradczymi w zakresie sprzedaży
  • Zdolności analityczne z umiejętnością interpretacji danych i trendów
  • Wysoka motywacja oraz zorientowanie na cel
  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją
  • Swoboda w rozmawianiu z klientami poprzez telefon, czat lub e-mail
Oferujemy:
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie do pracy
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Możliwości awansu w naszej międzynarodowej firmie
  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjne bonusy uznaniowe
  • Wysoce zmotywowany i oddany zespół z płaską hierarchią i nieformalną kulturą
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy, jak i darmowymi napojami i owocami
  • Prywatna opieka medyczna