kandydatów

Etat Ekspedientka - Sprzedawca

Firma: Cukiernia Wega Joanna Krawczyk miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 5883027, z dnia 2021-10-25

Jesteśmy niedużą cukiernią - piekarnią na Gdańskiej Morenie.

Naszą specjalnością są ciasta , torty oraz pieczywo na naturalnym zakwasie.

Dzięki całej załodze naszej firmy tworzymy rodzinną atmosferę w miejscu pacy

Ekspedientka - Sprzedawca

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

Zatrudnimy miłą osobę do obsługi klienta w cukierni/piekarni .

Wymagania

Oczekujemy zaangażowania, dyspozycyjności, pogodnego nastawienia do klienta oraz do zespołu cukierni.

Oferujemy

  • Oferujemy umowę o pracę, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Miła i przyjazną atmosferę.