kandydatów

Etat Asystent Administracyjny w Dziale Sprzedaży

Firma: Baltic Spares Service Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6483468, z dnia 2022-02-04

W związku z dynamicznym rozwojem firma Baltic Spares Service Sp. Z o.o. poszukuje pracownika na stanowiko:

Asystent Administracyjny w Dziale Sprzedaży

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • wsparcie administracyjne działu sprzedaży
  • pomoc w zarządzaniu obiegiem dokumentów w firmie
  • pomoc w tworzeniu ofert handlowych
  • obsługa wysyłek
  • wsparcie w budowaniu bazy klientów B2B

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie min. średnie - mile widziane szkoły o profilu morskim lub mechanicznym
  • otwartość i pewność siebie,
  • wysoki poziom motywacji
  • umiejętność samodzielnej pracy,
  • mile widziane doświadczenie w sprawach celnych
  • mile widziane zainteresowanie branżą morską lub mechaniczną

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń socjalnych