kandydatów

Etat Pracownik warsztatu – Silniki Morskie

Firma: Baltic Spares Service Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

W związku z dynamicznym rozwojem firma Baltic Spares Service Sp. Z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik warsztatu – Silniki Morskie
Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Asystowanie w remontowaniu silników morskich
  • Weryfikacja, regeneracja i konserwacja części zamiennych silników
  • Składanie gotowych podzespołów
  • Dobór właściwych części na podstawie specyfikacji
  • Pakowanie i przygotowywanie części silników morskich do wysyłki
  • Dbanie o porządek w warsztacie
Wymagania:
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, obowiązkowość
  • Sprawność fizyczna
  • Obsługa podstawowych narzędzi warsztatowych oraz pomiarowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Minimum podstawowa znajomość budowy silnika
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie w branży morskiej
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie w stabilnym sektorze rynku
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Praca w młodym i energicznym zespole