kandydatów

Etat Serwisant / Mechanik Silników Morskich

Firma: Baltic Spares Service Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Firma Baltic Spares Service jest jednym z największych w Europie Środkowej dostawcą części oraz usług serwisowych dla silników morskich.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Serwisant / Mechanik Silników Morskich
Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • Dokonywanie napraw silników okrętowych jako członek mobilnej grupy serwisowej
  • Remontowanie części i podzespołów silnikowych
  • Okazjonalnie stacjonarne prace warsztatowe w siedzibie firmy w Gdańsku
Wymagania
  • Doświadczenie w serwisowaniu i naprawach silników morskich - głównych oraz pomocniczych
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych
  • Mile widziane wykształcenie mechaniczne
Oferujemy
  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Elastyczność w kwestii formy zatrudnienia