kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. zakupów strategicznych

Firma: Gemini Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się nowych wyzwań, szybko odnajduje się w dynamicznym otoczeniu oraz ceni sobie pracę z doświadczonym zespołem, wspierającym w każdym aspekcie pracy - to szukamy właśnie Ciebie.

Oferujemy możliwość poznania branży farmaceutycznej/dermokosmetycznej z perspektywy lidera rynkowego, dla którego ciągły rozwój to nie puste słowa – zapraszamy, abyś rozwijał się razem z nami!

Specjalista / Specjalistka ds. zakupów strategicznych
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • analiza potrzeb zakupowych i organizacja procesu zakupowego produktów kosmetycznych,
  • udział w procesie negocjacji cen, analiza oraz optymalizacja warunków zakupów,
  • wsparcie w zarządzaniu aktualną bazą dostawców, analizowaniu jej pod kątem stanów, rotacji, marż,
  • planowanie przyszłych zakupów i dostawców, realizacja przydzielonego budżetu,
  • monitorowanie procesów dostaw, terminowości oraz ich jakości.
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze zakupów/ofertowania/negocjacji/ kontaktów z dostawcami,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym obsługa MS Excel na poziomie min. średniozaawansowanym,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • zdolność wyznaczania priorytetów, podejmowania skutecznego działania i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne: komunikatywność, otwartość
  • umiejętność pracy zespołowej i współpracy międzydziałowej.
Mile widziane:
  • znajomość branży farmaceutycznej lub kosmetycznej,
  • kompetencje w zakresie negocjacji handlowych – ale chętnie Cię ich nauczymy!
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ambitnych projektów wspierających rozwój aptek stacjonarnych i apteki internetowej,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie, program poleceń pracowniczych,
  • jasną ścieżkę rozwoju,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.