Etat Technolog żywności / kierownik produkcji piekarnia-cukiernia

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Technolog żywności / kierownik produkcji piekarnia-cukiernia
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/10180
OBOWIĄZKI:
Organizowanie i koordynowanie pracy podległym pracownikom podczas zmiany produkcyjnej, opracowywanie dokumentacji technologicznej oraz specyfikacji nowych produktów z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych, wykonywanie prób technologicznych nowych produktów, inicjowanie i wdrażanie usprawnień oraz optymalizacja kosztów, współpraca z pozostałymi działami firmy oraz dostawcami surowców, kontrola jakości oraz optymalizacja procesów produkcji, nadzorowanie zużycia surowców, regularne przeprowadzanie analiz sprzedaży i zwrotów oraz monitorowanie trendów żywieniowych w branży.Godziny pracy: 6-14.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

doświadczenie w branży, umiejętność zarządzania zespołem, zdolności organizacyjne i praca pod presją czasu, umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów, inicjatywa w działaniu i motywacja do rozwoju.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy