Etat Project Manager - kierownik inwestycji inwestycji budowlanych

Firma: Elizjum GmbH Property Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Project Manager - kierownik inwestycji inwestycji budowlanych
Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Kompleksowe zarządzanie projektami budowlanymi
  • Zarządzanie zmianami i ryzykiem w projekcie
  • Czynny udział w negocjacjach handlowych z klientami
  • Realizacja robót kontraktowych z nastawieniem na osiągnięcie optymalnych wyników
  • Opracowanie harmonogramów rzeczowo-finansowych
  • Bieżąca kontrola wskaźników finansowych inwestycji
  • Rozliczanie kontraktów i odpowiedzialność za realizację założeń
  • Organizacja działań wynikających ze zobowiązań gwarancyjnych i przepisów rękojmi
  • Raportowanie do Zarządu według ustalonych procedur
Szukamy właśnie Ciebie jeżeli posiadasz:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek Budownictwo
  • Minimum 2- letnie doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Branżową wiedzę techniczną
  • Prawo jazdy kat. B
A dodatkowo:
  • Uprawnienia budowlane w specjalizacji budownictwo (dodatkowy atut)
  • Dobra znajomości j. angielskiego lub niemieckiego (dodatkowy atut)
  • Jesteś zorientowany/a na cel i lubisz wykazywać się inicjatywą
  • Posiadasz zdolności analityczne
  • Nie boisz się podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności
  • Umiesz delegować, koordynować i egzekwować wykonanie zadań
  • Dotrzymujesz terminów
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiesz budować trwałe relacje
  • Umiesz radzić sobie ze stresem a praca pod presją czasu nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Jesteś uczciwy/a i lojalny/a
  • Jesteś dyspozycyjny/a
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię wynikową
  • Elastyczne formy współpracy – umowa o pracę, jak i własna działalność gospodarcza
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazną atmosferę oraz pełną wyzwań pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność
  • A dodatkowo brak problemu z parkowaniem