kandydatów

Etat Asystentka Zarządu

Firma: Elizjum GmbH Property Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Asystentka Zarządu
Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Obsługa Kancelarii w zakresie połączeń telefonicznych, przygotowanie dokumentów do podpisu i korespondencji do dekretacji
  •  prowadzenie terminarza spraw i spotkań Zarządu
  •  kierowanie obiegiem pism i dokumentów wpływających do Zarządu,
  •  odbiór i potwierdzanie przyjętej korespondencji oraz zatwierdzanie korespondencji do wysyłki,
  •  rejestracja i prowadzenie spisu spraw oraz wykazu akt,
  • prowadzenie centralnego rejestru umów,
  • gromadzenie niezbędnych informacji o firmach, instytucjach i kontrahentach, z którymi Zarząd prowadzi współpracę,
  • organizowanie oraz obsługa narad i konferencji odbywających się w Zarządzie,
  • organizowanie i obsługa wyjazdów Zarządu, na rozmowy z kontrahentami
  • przyjmowanie interesantów (poczęstunek, kawa herbata inne napoje)
  • redagowanie pism
  • kontakt telefoniczny z Klientami Firmy
  • przyjmowanie i ekspedycja poczty
  • dbanie o porządek w sekretariacie
  •  dbanie o porządek w gabinecie Prezesa
  • tworzenie raportów i analiz
  •  dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy komórkami
  •  obsługa umów i współpraca z dostawcami i usługodawcami
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku od min 2 lat,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • inicjatywa w działaniu i kreatywność,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • swobodne poruszanie się po internecie,
  • Prawo jazdy kat. B,
Oferujemy:
  • stanowisko o dużym znaczeniu dla prawidłowego funkcjonowania firmy,
  • stabilną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę pełną wyzwań,
  • zadania umożliwiające realny rozwój kompetencji,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • przyjazną atmosferę
  • miejsce parkingowe na terenie firmy