kandydatów

Etat Zastępca Głównego Księgowego / Głównej Księgowej

Firma: Gemini Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Zastępca Głównego Księgowego / Głównej Księgowej
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Ewidencja zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych, w tym: rezerwy, rozliczenia m/o kosztów, nabycia spółek/ZCP,
  • udział w procesie księgowego i podatkowego zamykania miesiąca i roku,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PCC, PIT w zakresie wspólników spółek jawnych),
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (polska ustawa o rachunkowości),
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych (w tym GUS),
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP) oraz Biegłym Rewidentem w trakcie badania sprawozdań finansowych spółek.
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • dokładność, skrupulatność w realizacji zadań, dotrzymywanie terminów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • znajomość oprogramowania Microsoft Dynamics NAV będzie dodatkowym atutem.
Co możemy Ci zaoferować?
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, atrakcyjny program poleceń pracowniczych,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • wewnętrzny trener w organizacji,
  • komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji,
  • nielimitowany dostęp do pysznej kawy i różnych herbat,
  • przyjazna atmosfera- jesteśmy na „Ty”.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.