Etat Specjalista ds. ofertowania (budownictwo hydrotechniczne)

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Gdańsk

Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 LAT. Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce*. Jesteśmy notowani na GIEŁDZIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH i wchodzimy w skład indeksu WIG Budownictwo.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Projekty realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII, Francji, Austrii i Norwegii.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

Specjalista ds. ofertowania (budownictwo hydrotechniczne)
Miejsce pracy: Gdańsk
Twój zakres obowiązków
  • analiza i monitoring rynku pod kątem przyszłych inwestycji;
  • przygotowanie ofert na realizacje związane z budownictwem hydrotechnicznym;
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych, uzupełniających i powykonawczych;
  • kompletowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymanych ofert od potencjalnych dostawców i podwykonawców;
  • udział w przygotowywaniu przedmiarów robót i kosztorysów ofertowych;
  • kompletowanie oraz przygotowanie części technicznej i handlowej oferty.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek – budownictwo hydrotechniczne;
  • dobra znajomość branży budowlanej w zakresie generalnego wykonawstwa;
  • doświadczenie w zakresie ofertowania i kalkulacji;
  • znajomość kosztorysowania i przedmiarowania robót;
  • znajomość pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD, Norma;
  • umiejętności analityczne oraz dobra organizacja pracy własnej.
Benefity
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.