kandydatów

Etat Cieśla

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Gdańsk

Cieśla
Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
Twój zakres obowiązków:
  • Praca na terenie Gdańska.
  • Praca na szalunkach systemowych.
  • Wykonywanie szalunków pod schody betonowe, belki, wieńce, słupy.
  • Wykonywanie pomiarów.
  • Praca z rysunkiem technicznym.
Wymagania:
Nasze wymagania:
  • Gotowość do pracy na budowie w Gdańsku.
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy.
  • Umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań.
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów.

To oferujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Ciepły posiłek na budowie.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.