kandydatów

Etat Młodsza Projektantka / Projektant Mody

Firma: Femestage miejsce pracy: Gdańsk

Femestage to marka tworzona przez kobiety dla kobiet. Kochamy modę, kochamy kobiety. To one są dla nas inspiracją. Według naszej filozofii każda kobieta jest wyjątkowa i piękna, a ubrania które tworzymy mają to piękno jedynie podkreślić.

Młodsza Projektantka / Projektant Mody
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • Współtworzenie kolekcji damskiej FEMESTAGE w ramach wszystkich grup towarowych
  • Śledzenie trendów mody
  • Przygotowywanie dokumentacji modeli
  • Uczestnictwo w przeglądach kolekcji
  • Przygotowywanie komentarzy do modeli
Od kandydatów oczekujemy:
  • Poczucia estetyki
  • Zainteresowania modą damską
  • Dobrej znajomości obsługi komputera oraz programu Corel Draw
  • Zaangażowania
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Asystenta Projektanta lub Młodszego Projektanta będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Możliwość rozwoju (projektowanie wszystkich grup towarowych)
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Wsparcie zespołu
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CENTRO CASE sp. z o.o. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie CV, liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej.