kandydatów

Etat Technolog Odzieży

Firma: Femestage miejsce pracy: Gdańsk

Femestage to marka tworzona przez kobiety dla kobiet. Kochamy modę, kochamy kobiety. To one są dla nas inspiracją. Według naszej filozofii każda kobieta jest wyjątkowa i piękna, a ubrania które tworzymy mają to piękno jedynie podkreślić.

Technolog Odzieży
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków
  • przygotowywanie tabel rozmiarowych
  • zapewnienie poprawnej konstrukcji oraz wymiarów produkowanej odzieży
  • ścisła współpraca z projektantem
  • stopniowanie odzieży
Wymagania
  • wykształcenie odzieżowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość konstrukcji i stopniowania
  • znajomość tworzenia i konstruowania szablonów
  • dobra znajomość zasad kroju i szycia
  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość programu Corel Draw
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
Oferujemy
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • godziny pracy: 7.30-15.30
  • miła atmosfera pracy
  • możliwość rozwoju (praca na wszystkich grupach towarowych)
  • wsparcie zespołu
Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CENTRO CASE sp. z o.o. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie CV, liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej.