Etat Inżynier budowy okrętów – projektowanie / teoria okrętu

Firma: Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 7983651, z dnia 2023-02-14

Produkcja statków rybackich.

Inżynier budowy okrętów – projektowanie / teoria okrętu

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • wykonywanie obliczeń stateczności okrętu na każdym etapie budowy statku;
  • wykonywanie planów zbiorników;
  • wykonywanie zestawień masowych.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne – preferowany inżynier budowy okrętów;
  • umiejętności i doświadczenie w wykonywaniu obliczeń stateczności okrętu;
  • znajomość oprogramowania AutoHydro;
  • kreatywne podejście do pracy;
  • biegła znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD);
  • znajomość środowiska Windows, Microsoft Office;
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej;
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacja pracy własnej;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziana umiejętność upłynniania kształtu.

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • udział w ciekawych i ambitnych projektach od fazy koncepcji do finalnego produktu;
  • stabilne warunki zatrudnienia.