kandydatów

Etat Pracownik narzędziowni

Firma: Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 8172441, z dnia 2023-04-17

Karstensen Shipyard Poland Sp. z o.o. jest polskim oddziałem duńskiej stoczni Karstensens Skibsværft A/S.
Rozpoczęcie działalności firmy odbyło się 2018 roku na terenach Gdyńskiego portu.
Stocznia specjalizuje się w budowie statków rybackich głównie na rynki północno-europejskie.
W zakładzie powstają częściowo wyposażone kadłuby jednostek pływających.

Pracownik narzędziowni

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • praca w narzędziowni,
  • przyjmowanie dostaw,
  • przestrzeganie obowiązujących instrukcji i przepisów bhp.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe (na bieżącym lub podobnym stanowisku).

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.