kandydatów

Etat Starszy specjalista

Firma: Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gdańsku miejsce pracy: Gdańsk

Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gdańsku
Pomorski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy specjalista
Miejsce pracy: Gdańsk
Ogłoszenie o naborze Nr 112349

Warunki pracy

Stanowisko zostało utworzone w celu obsługi informatycznej oraz ochrony danych osobowych w Wojewódzkim Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Gdańsku.

Zakres zadań

  • Obsługa informatyczna Inspektoratu, m.in. poprzez wdrażanie nowych systemów informatycznych, ochrona danych w systemach informatycznych, instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania, zarządzanie kontami użytkowników w systemach informatycznych, rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników (aplikacyjnych, sprzętowych i sieciowych), utrzymanie ciągłości pracy użytkowników systemu poprzez zapewnienie wsparcia technicznego.
  • Pełnieni funkcję Inspektora Danych Osobowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Prowadzi nadzór nad serwisem i oprogramowaniem sprzętu użytkowników oraz współpraca z serwisami zewnętrznymi.
  • Organizuje i prowadzeni postępowania w zakresie zakupów związanych z informatyzacją Inspektoratu.
  • Sprawuje nadzór nad technologiczną prawidłowością użytkowania systemów informatycznych.
  • Prowadzeni Biuletyn Informacji Publicznej oraz obsługę strony internetowej Inspektoratu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego Praca jako administrator systemów informatycznych, administrator sieci, Inspektor Ochrony Danych Osobowych.
  • Umiejętność obsługi i administracji rządowych systemów informatycznych (m.in. EZD, e-PUAP, PUE ZUS, PZ).
  • Umiejętność obsługi i administracji systemów informatycznych GUNB.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi i administracji systemu zarządzania obiegiem informacji i dokumentacji El-dok.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1.