kandydatów

Etat Technik / Doradca Techniczny - elewacje, tynki

Firma: Sto Sp.z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Firma Sto Sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od 1996 roku. Jesteśmy częścią Grupy o międzynarodowym zasięgu przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnych wartości. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości systemów ociepleniowych, powłok elewacyjnych, tynków oraz farb.

 W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik / Doradca Techniczny - elewacje, tynki
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: TDT/Gdańsk

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy także do użytku prywatnego)
  • opiekę medyczną
  • stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia technologiczne
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

Twoje zadania

  • praktyczne demonstrowanie prawidłowej aplikacji naszych produktów na budowach
  • kontrola prawidłowego zastosowania systemów Sto na realizowanych budowach
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla klientów z zakresu technologii Sto
  • wsparcie techniczne dla klientów i pracowników
  • przygotowywanie próbek dla architektów i inwestorów

Nasze oczekiwania

  • umiejętność posługiwania się pacą budowlaną
  • min. 3-letnie praktyka w firmie wykonującej systemy elewacyjne lub tynki wewnętrzne, ewentualnie na podobnym stanowisku.
  • znajomość materiałów budowlanych
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B