kandydatów

Etat Operator Maszyn i Urządzeń

Firma: H+H Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Reda

Miejsce pracy: Reda ul. Gniewowska 5

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, paczki na święta dla dzieci, wczasy pod gruszą.

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Obsługa oraz nadzór pracy maszyn i urządzeń do produkcji betonu komórkowego;
  • Przestrzeganie zasad BHP, procedur jakościowych i pozostałych regulaminów obowiązujących na Zakładzie.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym;
  • Mile widziane uprawnienia SEP (do 1kV);

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.