kandydatów

Etat Projektant / Projektant meblowy

Firma: MJM Marine miejsce pracy: Gdańsk

Specjalizujemy się w remontach, modernizacji i renowacji wnętrz statków wycieczkowych, promów i superjachtów oraz dostawach i instalacji wyposażenia wnętrz.

Założona w 1983 roku w Irlandii Północnej firma MJM Marine przekształciła się w światowego lidera w branży wyposażenia statków i może poszczycić się wieloma realizacjami dla największych armatorów takich jak RCCL, Crystal Cruises, Carnival, Holland America Lines, i wiele innych.

Jesteśmy też Firmą, która zdobyła wiele nagród związanych z inwestowanaiem w naszych Pracowników.
Poszukujemy Projektantów do realizacji prac projektowych i wykończeniowych.

Nasze polskie biuro mieści się w centrum Gdańska – w Galerii Handlowej Madison.

Projektant / Projektant meblowy
Miejsce pracy: Gdańsk
Nasze wymagania
  • Udokumentowane co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (projektant/konstruktor), najlepiej w branży stolarskiej, meblowej albo remontowo-budowlanej. UWAGA: doświadczenie w pracy dekoratora wnętrz nie spełnia tych wymagań.
  • Znajomość pakietów komputerowych związanych z projektowaniem
  • Dobra znajomość programu AutoCAD
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego 2D i modelowania 3D
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i wymianę korespondencji
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikatywność
  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe lub średnie o kierunku związanym z projektowaniem oraz znajmość oprogramowania Inventor Design.
Twoje główne obowiązki
  • Tworzenie rysunków technicznych oraz nanoszenie poprawek zgodnie z życzeniami Klienta
  • Dbałość o wysoką jakość i terminowość powierzonych zadań
  • Tworzenie wizualizacji 3D, kiedy jest to wymagane
  • Współpraca z Działem Projektowym MJM (z siedzibą w Newry, Co. Down, Irlandia Północna)
  • Aktywne uczestniczenie w przygotowaniu dokumentacji projektowej, współpraca z Kontrolerem Dokumentacji i Działem ds. Kontraktów
  • Obliczanie, wyszukiwanie, wybieranie i zamawianie niektórych materiałów potrzebnych do wykonania projektu
  • Tworzenie list produkcyjnych oraz pakietów rysunków wysyłanych na budowę. Współpraca z Działem Produkcji
  • Uczestnictwo w pomiarach i współpraca z zespołem podczas procesu instalacji
  • Bezpośrednia współpraca z Architeketem/Projektantem (Klientem) w celu omówienia szczegółów technicznych
  • Udział w zagranicznych wyjazdach służbowych na spotkania z klientami zagranicznymi i wynikających z charakteru pracy.
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dogodne warunki pracy w międzynarodowej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Szkolenia (w kraju i za granicą) oraz możliwość współpracy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
  • Interesujące wyzwania i ciekawą pracę przy projektowaniu m. in. elementów wnętrz najnowszych statków pasażerskich świata
  • Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych, także na największe statki pasażerskie świata
  • Imprezy firmowe.