kandydatów

Etat Workforce Management Specialist (m/f/d)

Firma: TELUS International miejsce pracy: Gdańsk

Excel nie ma przed Tobą tajemnic? Szybkie wprowadzanie zmian grafikowych to coś, z czym miałe/aś już do czynienia? Wiesz jak wprowadzić w życie wymagania prawa pracy podczas planowania?

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Workforce Management Specialist (m/f/d)

Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Planowanie tygodniowych oraz miesięcznych grafików (prognozowanie i przygotowanie planów grafikowych)
  • Odpowiadanie na zapytania dotyczące grafików
  • Efektywne planowanie grafików w celu osiągnięcia wysokiego poziomu usług i spełnienia wymagań naszych klientów
  • Przetwarzanie wniosków urlopowych i analiza statystyk związanych z projektami
  • Ścisła współpraca z managerami projektów i partnerami biznesowymi
Twój profil:
  • Biegła znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie w planowaniu operacyjnym
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (np. obliczanie formuł, formatowanie, Pivoty itp.)
  • Doświadczenie w pracy z Microsoft Visual Basic for Applications (VBA)
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i smykałka do liczb
  • Wysoka dbałość o szczegóły
  • Silne umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Chęć wprowadzania innowacji i duża elastyczność
  • Pewność siebie i empatyczna postawa
Oferujemy:
  • Możliwość zmierzenia się z wyzwaniami w ramach zróżnicowanych zadań
  • Możliwość pracy zdalnej lub w biurze
  • Nowoczesne biuro w świetnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Odpowiedzialność i samodzielność działania
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów na trzech różnych platformach online