kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. zamówień publicznych

Firma: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 7180368, z dnia 2022-06-22

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Gdańsk, Targ Węglowy 6
ogłasza konkurs na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. zamówień publicznych

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz wewnętrznym Regulaminem udzielania zamówień w ASP;

  • uczestnictwo w pracach Komisji przetargowych;

  • realizacja bieżących zakupów;

  • weryfikacja pod kątem obowiązujących przepisów otrzymanych do realizacji wniosków o udzielenie zamówienia publicznego;

  • sporządzanie rocznych sprawozdań z udzielonych zamówień publicznych;

  • współtworzenie planu zamówień publicznych oraz planu postępowań;

  • opracowywanie projektów regulacji wewnętrznych dotyczących procesu udzielania zamówień;

  • prowadzenie rejestru zamówień publicznych.

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe;

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z udzielaniem zamówień publicznych;

  • praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie;

  • umiejętność samodzielnej pracy, w szczególności w przeprowadzaniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych;

  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu;

  • sumienność, skrupulatność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowymi atutami będą:

  • udokumentowane uczestnictwo w szkoleniach z zakresu ustawy Prawo zamówień publicznych;

  • ukończone studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych.

Oferujemy

  • Pełny wymiar czasu pracy-7 godzin pracy dziennie;
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Forma zatrudnienia:  umowa o pracę na zastępstwo.