kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych

Firma: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6066012, z dnia 2021-11-23

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Gdańsk, Targ Węglowy 6
ogłasza konkurs na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Administrowanie najmami krótkoterminowymi zgodnie z obowiązującymi wewnętrznymi procedurami,

  • Wsparcie administracyjne w zakresie działań organizacyjnych w Uczelni (w tym nadzór
    nad firmami zewnętrznymi i zespołem konserwatorów),

  • Przygotowywanie umów najmu we współpracy z Biurem Prawnym,

  • Koordynacja całokształtu działań przygotowawczych do organizacji działań kulturalnych /wystawienniczych m.in. nadzór nad działaniami firm zewnętrznych (nagłośnienie, scena, transport sprzętu, adaptacja przestrzeni, montaż systemów wystawienniczych
    i oświetlenia itp.),

  • Nadzór nad przebiegiem eventów,

  • Aktualizacja procedur i cenników dot. najmu krótkoterminowego,

  • Prowadzenie całości spraw związanych z ubezpieczeniem obiektów oraz mienia ruchomego Uczelni,

  • Pełnienie dodatkowych obowiązków administracyjnych związanych z prawidłowym utrzymaniem obiektów,

  • Wykonywanie innych zadań wynikających z poleceń bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe (wykształcenie techniczne, administracyjne),
  • Minimum3 – letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobre planowanie i organizowanie pracy własnej, terminowość, sumienność, rzetelność oraz dokładność i samodzielność w działaniu.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę - pełny wymiar czasu pracy.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.