kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Gdańsk

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Gdańsk
OPIS STANOWISKA:
  • Sprzedaż instrumentów i przyrządów muzycznych,
  • Obsługa nowych i obecnych klientów,
  • Prowadzenie działań marketingowych.
WYMAGANIA:
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Doświadczenie w handlu,
  • Nastawienie na realizację postawionych celów.
OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + prowizje,
  • Benefity: karta multisport, ubezpieczenie,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.