Etat Team Manager z językiem angielskim dla projektu Social Media (m/f/d)

Firma: TELUS International miejsce pracy: Gdańsk

Operacje biznesowe, Call Center KPI i motywacja pracowników to dla Ciebie nie tylko puste frazy, ale wiesz dokładnie, co się za tym kryje? Mamy dla Ciebie idealną pracę!

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Team Manager z językiem angielskim dla projektu Social Media (m/f/d)

Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Zarządzanie codziennymi operacjami
  • Zapewnienie stałej jakości i produktywności
  • Coaching, shadowing i wspieranie pracowników
  • Wsparcie przy rozwoju procesów
  • Przeprowadzanie feedbacków i rozmów z pracownikami
  • Monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników KPI istotnych dla projektu
Twój profil:
  • 3+ lat doświadczenia w obsłudze klientów w obszarach sprzedaży/technicznych
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb szkoleniowych i wspierania rozwoju programów
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku Call Center
  • Wielozadaniowość i priorytetyzacja
Oferujemy:
  • Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie
  • Zaangażowany i zmotywowany zespół
  • Możliwość rozwoju i współtworzenia nowego projektu
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Stałe wynagrodzenie oraz bonus oparty na osiąganych wynikach
  • Możliwości kariery w międzynarodowej firmie
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre
  • Darmowe owoce, napoje i prywatna opieka medyczna