kandydatów

Etat Kierowca busa kat B

Firma: PHU Metal-System Grzegorz Okroj miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6719844, z dnia 2022-03-18

firma specjalizująca się w sprzedaży systemów rynnowych, pokryć dachowych, elewacji wentylowanych, blach tytanowo cynkowych, miedzianych, aluminiowych i stalowych powlekanych.doświadczenie

Kierowca busa kat B

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • dostawa materiałów do hurtowni i na budowę
  • załadunek i rozładunek materiałów na samochód
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

  • prawo jazdy kat B
  • doświadczenie minimum 2 lata na stanowisku kierowca
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość materiałów, produktów
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość awansu  rozwoju
  • bardzo dobra atmosfera i wsparcie ze strony zespołu