kandydatów

Etat Pracownik biura obsługi klienta

Firma: PHU Metal-System Grzegorz Okroj miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6097338, z dnia 2021-11-28

firma specjalizująca się w sprzedaży systemów rynnowych, pokryć dachowych, elewacji wentylowanych, blach tytanowo cynkowych, miedzianych, aluminiowych i stalowych powlekanych.

Pracownik biura obsługi klienta

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • obsługa klienta w biurze
  • wystawianie dokumentu wz i faktur
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji
  • przyjmowanie zamówień na materiały
  • wysyłanie zamówień do kontrahentów
  • przeliczanie m2 na kg
  • obliczanie połaci dachowych na podstawie projektu

Wymagania

  • umiejętność wystawiania dokumentów (wz, faktury VAT)
  • co najmniej 2-letni staż na stanowisku w Biurze Obsługi Klienta
  • dokładność
  • mile widziana: znajomość branży budowlanej (działa dachowy )
  • znajomość Excel, CAD
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenia
  • bardzo dobrą atmosferę