kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Adrenaline.pl miejsce pracy: Gdańsk

adrenaline.pl to nie tylko sieć sklepów sportowych, to społeczność oparta na wspólnym zainteresowaniu sportową pasją i ciągłym kontakcie z drugim człowiekiem. Osoby, które tworzą #teamadrenaline_pl, to młodzi, aktywni i nieustannie dążący do rozwoju ludzie. Zgrany zespół pozwala nam umacniać się na pozycji lidera sprzedaży wśród sklepów sportowych w Polsce i optymistycznie patrzeć na rozwój w przyszłości.
Do naszej ekipy w Gdańskuposzukujemy osoby na stanowisko Sprzedawca (umowa o pracę, częściowy etat).

Sprzedawca
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • aktywna obsługa Klienta zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • rozpoznawanie potrzeb Klienta i dopasowywanie do nich produktów z oferty sklepu
  • dbanie o porządek na sali sprzedaży
  • wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem Salonu
Doceniamy:
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • umiejętność pracy w zespole
  • zainteresowanie branżą sportową i/lub aktywność sportowa
  • optymizm i zaangażowanie
  • dyspozycyjność - działamy w godzinach pracy Galerii
Co dostaniesz od nas:
  • niezbędną wiedzę na start
  • stałe wynagrodzenie + premia frekwencyjna + premię za realizację wyników
  • pakiet benefitów pracowniczych: karta sportowa, zniżki na nasze produkty, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna