kandydatów

Etat Biotechnolog / Biolog

Firma: Synevo Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Biotechnolog / Biolog
Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie i przygotowywanie materiału biologicznego do badań;
  • Obsługa aparatury medycznej;
  • Wspieranie zespołu medycznego w trakcie wykonywania badań;
  • Współpraca z zespołem medycznym i administracyjnym;
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (biotechnologia, biologia);
  • Znajomość procedur laboratoryjnych;
  • Doskonałe umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz dokładność.
Oferujmy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Kafeteryjny system benefitów (dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport, bilety do kina i inne);
  • Dobrą atmosferę każdego dnia.