kandydatów

Etat Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Firma: Northvolt Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Firma NORTHVOLT została założona w Szwecji w 2016 roku z misją budowy najbardziej ekologicznych baterii litowo-jonowych na świecie, charakteryzujących się minimalnym śladem węglowym i największymi możliwościami w zakresie recyklingu, aby zapewnić europejską transformację ku energii odnawialnej. Zespół ekspertów NORTHVOLT buduje obecnie w północnej Szwecji fabrykę ogniw litowo-jonowych nowej generacji, koncentrując się na innowacjach procesowych, skali i integracji pionowej procesów. Po ukończeniu będzie to największa w Europie fabryka ogniw bateryjnych z roczną zdolnością produkcyjną na poziomie 40 GWh.

Od 2018 firma funkcjonuje w Polsce pod nazwą Northvolt Poland Sp. z o.o. Spółka została zawiązana, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na kompletne systemy bateryjne. Obecnie firma Northvolt Poland planuje zwiększyć swoje zdolności produkcyjne, budując wysoce zautomatyzowany i supernowoczesny zakład produkcyjny. Znajdujemy się tym samym w ekscytującej, szybko rozwijającej się fazie i działamy w dynamicznym środowisku, mając do czynienia z licznymi wyzwaniami.

Chcemy współpracować z doświadczonymi ekspertami od akumulatorów, a także utalentowanymi i ukierunkowanymi na cele ludźmi z różnych dziedzin.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy Magazyniera – Operatora Wózka Widłowego.

Obowiązki:
  • Obsługa wózków widłowych
  • Załadunek i rozładunek dostaw wychodzących i przychodzących
  • Przygotowanie materiałów dla produkcji
  • Przygotowanie produktów do wysyłki
  • Wykonywanie pozostałych prac magazynowych pieczenia montowanych elementów
  • Praca z narzędziami ręcznymi, elektronarzędziami oraz maszynami
  • Przestrzeganie wszystkich zasad dotyczących bezpieczeństwa, jakości oraz wydajności
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy jako magazynier, w tym w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Pozwolenie na pracę w Polsce
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Pracę zmianową
  • Prywatną opiekę medyczną – pakiet rozszerzony – całkowicie opłacany przez firmę
  • Kartę MyBenefit
  • Pracę w międzynarodowym środowisku – możliwość używania języka angielskiego w codziennej pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w firmie biorącej udział w transformacji ku energii odnawialnej
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy w różnorodnym zespole