kandydatów

Etat Starszy inspektor

Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku miejsce pracy: Gdańsk

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy inspektor
Miejsce pracy: Gdańsk
Ogłoszenie o naborze Nr 92537

Warunki pracy

- bariery architektoniczne - brak wind, odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych, - praca biurowa przy komputerze powyżej 4 h dziennie przy naturalnym i sztucznym oświetleniu, - stanowisko pracy zlokalizowane w siedzibie urzędu, - większość czynności jest wykonywana w pozycji siedzącej, - podstawowe wyposażenie na stanowisku to: komputer, telefon, drukarka, - na stanowisku pracy nie występują czynniki szkodliwe dla zdrowia, - zagrożenie korupcją; - permanentna obsługa klientów zewnętrznych; - częste reprezentowanie urządu na zewnątrz;- częste wykonywanie zadań pod presją czasu;

Zakres zadań

  • realizowanie i koordynowanie comiesięcznego naliczenia opłat za odbiór odpadów komunalnych z obiektów;
  • przygotowanie dokumentacji dotyczącej wszczęcia procedury zgodnie z Ustawą o Zamówieniach Publicznych w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi;
  • prowadzenie rozliczenia finansowego e-faktur z tytułu pozostałych dostaw eksploatacyjnych oraz usług eksploatacyjnych na rzecz jednostek KWP w Gdańsku;
  • przeprowadzanie procedury zlecenia dodatkowych usług na wywóz odpadów komunalnych, najem kontenerów i innych usług wynikających z doraźnych potrzeb;
  • wykonywanie analizy, statystyk dotyczących całości rozliczeń finansowych, ilościowych w zakresie kosztów eksploatacji wszystkich obiektów KWP w Gdańsku i jednostek jej podległych województwa pomorskiego;
  • w ramach zastępstwa rozliczanie faktur związanych z zawartymi umowami w zakresie dostaw eksploatacyjnych i pozostałych usług eksploatacyjnych na rzecz jednostek KWP w Gdańsku;

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • obsługa komputera ze szczególnym uwzględnieniem pakietu biurowego, znajomość i umiejętność stosowania Ustawy Prawa Zamówień Publicznych
  • umiejętność stosowania w praktyce obowiązujących przepisów;
  • samodzielność, kreatywność, systematyczność, komunikatywność
  • umiejętność negocjacji, asertywność, umiejętność samokształcenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • przeszkolenie z zakresu przepisów BHP
  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i księgowości
  • ogólna wiedza z zakresu zawierania i realizowania umów cywilno-prawnych
  • znajomość Bazy Danych o Odpadach (BDO) Ministerstwa Klimatu i Środowiska