Etat Quality Analyst z językiem angielskim dla projektu Social Media (m/f/d)

Firma: TELUS International miejsce pracy: Gdańsk

Czy chcesz rozwijać swoją karierę w ekscytującym i rozwijającym się środowisku biznesowym? Masz duże doświadczenie w coachingu, potrafisz zmotywować i zachęcić zespół do osiągania wyznaczonych celów i standardów? Masz również doświadczenie w szkoleniu, a jakość jest czymś, w czym przodujesz? Mamy dla Ciebie idealną pracę!

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Quality Analyst z językiem angielskim dla projektu Social Media (m/f/d)

Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Monitorowanie jakości połączeń telefonicznych, e-maili, czatów
  • Udzielanie feedbacków, coachingu i mentoringu pracownikom
  • Ścisła współpraca z managerami i zespołem w celu spełnienia odpowiednich targetów
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie zmian procesów, analiz i raportowani
Twój profil:
  • Preferowane ponad 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie w obsłudze klientów w obszarach serwisowych lub technicznych w środowisku Call Center
  • Ścisła współpraca z różnymi działami oraz zapewnienie terminowej i wysokiej jakości usług
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły
  • Komunikacja ze wszystkimi szczeblami zarządzania
Oferujemy:
  • Stałe wynagrodzenie oraz bonus oparty na osiąganych wynikach
  • Niezależna i odpowiedzialna praca w ramach dynamicznego i wielokulturowego zespołu o płaskiej hierarchii
  • Szkolenia wewnętrzne i możliwości rozwoju
  • Możliwości kariery w naszej międzynarodowej firmie
  • Zaangażowany i zmotywowany zespół
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Oliva Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy oraz bezpłatnymi napojami i owocami
  • Prywatna opieka medyczna