kandydatów

Etat Wychowawca w niepublicznej Bursie Sportowej

Firma: Polski Związek Tenisa Stołowego miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6331422, z dnia 2022-01-09

Polski Związek Tenisa Stołowego jest organizacją sportową zajmującą się prowadzeniem rozgrywek oraz popularyzacją tenisa stołowego w Polsce.

Wychowawca w niepublicznej Bursie Sportowej

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • opieka nad wychowankami bursy, w tym także w weekendy oraz w godzinach nocnych,
  • pomoc w odrabianiu lekcji,
  • wsparcie pracy Dyrektora Bursy.

Wymagania

  • wymagania konieczne: wykształcenie wyższe (magisterskie), pedagogiczne,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobny stanowisku.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w ciekawym środowisku,
  • realizację odpowiedzialnych zadań,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.