Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Specialista digitálního marketingu s češtinou pro Social Media Project (m/f/d)

Firma: TELUS International miejsce pracy: Gdańsk

Pokud inspirujete zákazníky kompetentností a vstřícností, pak jste v TELUS International správně. Je to výjimečný talent, dát zákazníkům v telefonupocit, že jsou v nejlepších rukou. Pokud chcete žít zákaznický servis v nejlepší kvalitě, máme pro vás perfektní práci.

Pro náš tým v Gdaňsku aktuálně hledáme

Digital Marketing Specialist with Russian for Social Media Project (m/f/d)

Miejsce pracy: Gdańsk
Náplň práce:

Každodenní kontaktování nových a stávajících zákazníků (agentur nebo inzerentů) prostřednictvím telefonu, chatu a e -mailu, identifikace prodejních příležitostí a poskytnutí nejlepšího řešení pro jejich obchodní cíle
Zlepšení zkušenosti zákazníků tím, že se budete snažit o optimální a přiměřené přijetí produktu
Správa portfolia zákazníků a odpovědnost za rostoucí příjmy
Poskytnutí před- a poprodejní podpory pro všechny produkty
Vytváření úspěšných příběhů inzerentů, kteří dosáhli úspěchu v růstu svého podnikání používáním těchto produktů
Používání různých nástrojů, abyste mohli správně komunikovat a zajistit pro inzerentovo podnikání úspěch

Požadavky
  • 1 až 3 roky zkušeností v oblasti digitálního marketingu nebo organizace online prodeje
  • Znalost českého jazyka s výbornými komunikačními schopnostmi
  • Anglický jazyk minimálně na úrovni B2
  • Znalost MS Office a využívání systémů hlasové schránky a elektronické pošty
  • Iniciativní člověk, který dokáže dodržet termíny a rád pracuje v rámci konkurenčního vnitřního prostředí
  • Proaktivní přístup k identifikaci problémů a příležitostí, jakož i ke komunikaci se zákazníky
  • Vysoká motivovanost a orientace na cíl
  • Kreativní rozhodovací schopnosti a schopnost pracovat nezávisle
  • Silné zaměření na detaily a navazující schopnosti
  • Schopnost provádět více úkolů najednou a pracovat pod tlakem
  • Schopnost kontaktovat zákazníky prostřednictvím telefonu, chatu nebo e -mailu
Nabízíme:
  • Komplexní školení o výrobcích a intenzivní zaškolení na pracovišti
  • Flexibilní plánování pracovní doby na zajištění rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem
  • Interní školení a možnosti dalšího vzdělávání prostřednictvím našeho kampusu
  • Možnosti postupu v naší mezinárodní společnosti
  • Fixní základní odměna s atraktivními bonusovými možnostmi
  • Vysoce motivovaný a oddaný tým s neformální kulturou
  • Skvělá kancelář s moderními pracovišti, bezplatnými nápoji a pravidelně čerstvým ovocem jako malá motivace navíc
  • Soukromá zdravotní péče