kandydatów

Etat Młodszy Asystent Projektanta w dziale sanitarnym

Firma: ZNAK Gdansk sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6096132, z dnia 2021-11-27

Znak Gdańsk sp. z o.o. jest wielobranżowym, projektowym biurem inżynierskim. Dla naszych inwestorów oprócz wiodącej branży infrastruktury drogowej wykonujemy oraz koordynujemy wszystkie pozostałe projekty branżowe. Specyfika naszej pracy wymaga podążania za coraz to rosnącymi potrzebami klientów. Bezwarunkowo poświęcamy cały nasz wysiłek, aby sprostać terminowej relizacji projektów z obszaru wszystkich województw. Na bieżąco poszerzamy również wiedzę inżynierską wszystkich zespołów, dlatego często wspomagamy się wyśmienitą kawą z ekspresu bez ograniczeń -:)

Młodszy Asystent Projektanta w dziale sanitarnym

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Nr Ref.: sa01-2021-11-29

Opis stanowiska

  • opracowanie pomysłu koncepcyjnego projektu odwodnienia;
  • modelowanie rozwiązań odwodnienia dla dróg klasy G, GP w fazie budowlanej, wykonawczej oraz optymalizacji;
  • udział w realizacji średniej wielkości projektów miejskich i zamiejskich;
  • praca na narzędziach Autodesk SSA, BricsCAD, Profil Koordynator, Microsoft Project.

Wymagania

  • wzorowa organizacja stanowiska pracy w tym dojrzałość, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność;
  • znajomość kierunkowego oprogramowania inżynierskiego (możliwość przyuczenia, szkolenia);
  • wykształcenie wyższe (mgr., inż., mgr. inż.);
  • umiejętność pracy w wielobranżowym zespole stacjonarnym i zdalnym;
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w doświadczonej firmie;
  • podnoszenie doświadczenia poprzez wpływ na rozwiązania wypracowane zespołowo;
  • pracę na najnowszych narzędziach projektowych w nieschematycznym, innowacyjnym biurze;
  • dostęp do doświadczonej kadry inżynierów;
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • elastyczną organizację czasu pracy;
  • dofinansowanie do karty sportowej.