kandydatów

Etat Projektant w dziale dróg

Firma: ZNAK Gdansk sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6368979, z dnia 2022-01-15

Znak Gdańsk sp. z o.o. jest wielobranżowym, projektowym biurem inżynierskim z wiodącą branżą infrastruktury drogowej. Dla naszych inwestorów wykonujemy projekty od pomysłu koncepcyjnego po uzyskanie prawomocnej zgody na prowadzenie prac budowlanych. Naszą codzienną pracą jest sprostanie potrzebom naszych klientów z obszaru wszystkich województw oraz ich terminowa realizacja. Bazę wiedzy osób tworzących działy projektowe poszerzamy na przykładach doświadczeń polskich oraz zagranicznych.

Projektant w dziale dróg

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Nr Ref.: dr02-2022-01-17

Opis stanowiska

  • opracowanie pomysłu koncepcyjnego projektu drogowego oraz projektów branżowych;
  • modelowanie rozwiązań projektów dróg klasy Z, G, GP w fazie budowlanej, wykonawczej oraz optymalizacji;
  • udział w spotkaniach z klientami/inwestorami, prezentacja projektów, koordynacja prac branżowych;
  • praca na narzędziach MX Road, CGS Labs, Autodesk Civil3d, BricsCAD, Microsoft Project.

Wymagania

  • wzorowa organizacja stanowiska pracy w tym dojrzałość, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność;
  • znajomość kierunkowego oprogramowania inżynierskiego;
  • umiejętność pracy w wielobranżowym zespole stacjonarnym i zdalnym;
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w doświadczonej firmie;
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowej poprzez wpływ na rozwiązania wypracowywane zespołowo;
  • pracę na najnowszych narzędziach projektowych w nieschematycznym, innowacyjnym biurze;
  • dostęp do doświadczonej kadry inżynierów;
  • elastyczną organizację czasu pracy;
  • wyśmienitą kawę z ekspresu;
  • dofinansowanie do karty sportowej.