kandydatów

Etat Koordynator projektów tłumaczeniowych

Firma: Studio Gambit Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6035985, z dnia 2021-11-18

Studio Gambit należy do największych firm w Europie Wschodniej zajmujących się tłumaczeniem tekstów specjalistycznych, oprogramowania, serwisów internetowych oraz materiałów szkoleniowych. Działamy na rynku od 25 lat, a nasza przewaga konkurencyjna oparta jest w dużej mierze na ciągłym rozwoju własnych, oryginalnych rozwiązań informatycznych i procesów produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu poszukujemy:

Koordynator projektów tłumaczeniowych

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • kontakt z klientem i podwykonawcami (korespondencja oraz rozmowy telefoniczne)
  • rejestracja i obsługa zleceń w ramach komputerowego Systemu Zarządzania Tłumaczeniami
  • koordynacja i rozliczania zadań projektowych
  • planowanie przebiegu projektów tłumaczeniowych

Wymagania

  • ukończone studia wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej i zespołu
  • zaawansowana obsługa komputera i aplikacji internetowych

Zainteresowanie tematyką tłumaczeń i znajomość drugiego języka (preferowany niemiecki) będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

  • wprowadzenie w profesjonalny świat branży tłumaczeniowej
  • pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • rozwój zawodowych kompetencji kierownika projektów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • program sportowy
  • stałą pracę w siedzibie firmy w Gdańsku