Etat Młodszy specjalista ds. zarządzania zasobami językowymi

Firma: Studio Gambit Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 5100600, z dnia 2021-07-06

Studio Gambit należy do największych firm w Europie Wschodniej zajmujących się tłumaczeniem tekstów specjalistycznych, oprogramowania, serwisów internetowych oraz materiałów szkoleniowych. Działamy na rynku od 25 lat, a nasza przewaga konkurencyjna oparta jest w dużej mierze na ciągłym rozwoju własnych, oryginalnych rozwiązań informatycznych i procesów produkcyjnych.

Młodszy specjalista ds. zarządzania zasobami językowymi

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • przydzielanie odpowiednich dostawców językowych do bieżących zleceń
  • nadzór nad bazą tłumaczy - aktualizacja informacji, prawidłowy opis kompetencji
  • współpraca przy bieżących zleceniach z kierownikami projektów

Wymagania

  • ukończonych studiów wyższych (preferowane wykształcenie językowe)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (najlepiej udokumentowanej)
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • zdolności szybkiego podejmowania decyzji
  • umiejętności obsługi komputera

Doświadczenie w branży lokalizacyjnej i tłumaczeniowej oraz doświadczenie w kontaktach z klientami będą dodatkowymi, mocnymi atutami.

Oferujemy

  • pracę zdalną w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (9:00-17:00)
  • projekty związane z najnowszymi technologiami oraz pracę w nowoczesnym środowisku informatycznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • odpowiednie przeszkolenie w siedzibie firmy w Gdańsku umożliwiające samodzielną pracę
  • komputer oraz telefon służbowy