kandydatów

Etat Rekruter z językiem rosyjskim

Firma: TELUS International miejsce pracy: Gdańsk

Podczas rozmów kwalifikacyjnych i testów rekrutacyjnych nie myślisz o kropelkach potu na czole, ale o możliwości zaoferowania innym ludziom nowej perspektywy? W takim razie mamy dla Ciebie idealną pracę!

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Rekruter z językiem rosyjskim

Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Preselekcja aplikacji, prowadzenie rozmów telefonicznych i rozmów kwalifikacyjnych
  • Planowanie, wdrażanie i monitorowanie wewnętrznych i zewnętrznych wydarzeń rekrutacyjnych
  • Planowanie administracyjne i przygotowywanie szkoleń
  • Pozyskiwanie danych i regularne utrzymywanie bazy danych kandydatów
  • Badanie i wybór kanałów rekrutacyjnych dla konkretnych grup docelowych
  • Tworzenie profili kandydatów i ogłoszeń o pracę
  • Raportowanie i analiza kluczowych danych HR
  • Utrzymywanie kontaktu z agencjami pracy i instytucjami edukacyjnymi
  • Ścisła współpraca z menedżerami i pracownikami
Twój profil:
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego (w mowie i piśmie)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min C1
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 6 miesięcy)
  • Znajomość prawa pracy oraz procedur legalnego zatrudniania cudzoziemców
  • Wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Dyspozycyjność, elastyczność, niezawodność i umiejętność pracy w teamie
  • Pozytywna i pewna siebie postawa
Oferujemy:
  • Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Bardzo dobre połączenie z komunikacją miejską ze względu na lokalizację
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy, jak i darmowymi napojami i owocami
  • Stałe wynagrodzenie oraz bonusy uznaniowe
  • Prywatna opieka medyczna i zniżka na siłownię