kandydatów

Etat Asystent Projektowy Konstruktora

Firma: Elizjum GmbH Property Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Asystent Projektowy Konstruktora
Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • tworzenie dokumentacji 3D i 2D produktów
  • wprowadzanie zmian w dokumentacji 3D i 2D produktów
  • opracowywanie dokumentacji projektowej w pełnym zakresie
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe techniczne (studenci lub absolwenci)
  • umiejętność pracy na oprogramowaniu typu CAD (ArchiCAD, AutoCAD), Autodesk oraz na podstawowych programach pakietu biurowego (pliki tekstowe, arkusze kalkulacyjne),znajomość zasad rysunku technicznego
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań, zadania umożliwiające realny rozwój kompetencji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat, dla zainteresowanych możliwy kontrakt B2B
  • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy na stanowisku pracy
  • pracę stacjonarną z ewentualną możliwością wyjazdów na budowę w kraju oraz za granicą w celu sprawdzenia wykonania prac według projekt
  • przyjazna atmosfera w pracy
  • a dodatkowo brak problemów z parkowaniem