kandydatów

Etat Pracownik do mycia samolotów

Firma: LS Airport Services S.A. miejsce pracy: Gdańsk

Pracownik do mycia samolotów
Miejsce pracy: Gdańsk
JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

Udział w procesie obsługi naziemnej samolotów na płycie lotniska, w tym:

  • kompleksowe mycie powierzchni zewnętrznych samolotów
  • kompleksowe czyszczenie wnętrza kabiny pasażerskiej
  • dbałość o powierzone mienie
  • utrzymanie porządku w miejscu świadczenia umowy zlecenie
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
  • odpowiedzialności, sumienności i podzielności uwagi
  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • punktualności
  • otwartości na nowe doświadczenia
  • gotowości do świadczenia zlecenia przeważnie w godzinach nocnych, 3-4 razy w miesiącu (ok. 20-30 godzin miesięcznie)
CO OFERUJEMY?
  • Pracę w ciekawym środowisku lotniczym
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne szkolenia i certyfikaty
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • Pracę w zgranym zespole