kandydatów

Etat Kierownik projektu

Firma: XERVON Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 5596860, z dnia 2021-09-14

XERVON jest wiodącym dostawcą usług w zakresie rusztowań oraz izolacji przemysłowych dla przemysłu i budownictwa na rynku międzynarodowym w Polsce obecny jest od 1996 roku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik projektu

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klientów
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami
  • udział w pozyskiwaniu zleceń

Wymagania

  • wykształcenie budowlane
  • cechy osobowe do zarządzania zespołem pracowników i utrzymania dobrych relacji z klientem
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w branży robót rusztowaniowych

Oferujemy

  • stałą pracę w dużej, międzynarodowej, stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
  • wynagrodzenie do uzgodnienia ( PLN5000-7000 netto/miesiąc)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.